Venus Glass

منوی شیشه های پیشرفته

V-Guard و V-Guard+i در یک نگاه

V-Guard و V-Guard+i نام های تجاری خانوادۀ شیشه های ضد سرقت، ضد گلوله و ضد انفجار شرکت ونوس شیشه است. این محصولات تنها شیشه های تولید شده در ایران هستند که از جانب آزمایشگاه های بین المللی در رابطه با مقاومت در برابر سرقت و گلوله مورد تایید قرار گرفته اند.

خانوادۀ شیشه های V-Guard گزینۀ ایده آل و اقتصادی برای مقاوم سازی شیشه ها در برابر سرقت است. شیشه های V-Guard برای مصارف مسکونی نظیر خانه های ویلایی و مسیرهای دزدرو و نیز مصارف تجاری از قبیل نمایشگاه محصولات و ویترین مغازه ها توصیه می شوند.

استفاده از لایه های متعدد شیشه و طلق های خاص در این شیشه ها موجب شده است که شیشه های V-Guard با مقاومتی بالاتر از شیشه های لمینیت معمولی امنیت ساختمان را افزایش دهند.

شیشه های V-Guard+i  پاسخ نیاز بازار ایران به شیشه های ضد گلوله است. این شیشه ها با تنوع زیاد جهت مقاوم سازی در برابر انواع گلوله با کالیبرها و اسلحه های گوناگون طراحی می شوند.

مهندسی

 

ابتدایی ترین خواسته ای که مشتریان از امکانات امنیتی دارند، تامین امنیت بدون دست و پا گیر شدن است. از این نقطه نظر شیشه های ضد سرقت و ضد گلوله می توانند جایگزین یا مکمل بسیاری از روش های افزایش ایمنی ساختمان نظیر حفاظ های فلزی باشند.

با استفاده از شیشه های ضد سرقت و ضد گلوله می توان به طور همزمان هم از نماهایی زیباتر و فضاهایی دلبازتر لذت برد و هم از بابت امنیت نگران نبود. اما شیشه های ضدسرقت و ضدگلوله هم به نوبۀ خود می توانند دست و پاگیر باشند. ضخامت بیش از حد شیشه ها، وزن شیشه را بالا می برد، به طوری که تامین فریم مناسب و نصب و جایگزینی شیشه می تواند پرهزینه و دشوار شود. علاوه بر این ضخامت بیش از حد شیشه و یا استفاده از شیشه های نامرغوب می تواند از شفافیت محصول بکاهد.

در شیشه های V-Guard و  V-Guard+i انتخاب نوع شیشه، تلفیق ضخامت لایه ها، نوع عملیات حرارتی هر لایه، ترتیب جایگذاری شیشه، نوع طلق و فرآیند تولید به گونه ای است که نیازهای ایمنی و امنیتی مشتری، با سبک ترین ساختار شیشه و با بالاترین سطح شفافیت شیشه امکان پذیر شود. این دو خانوادۀ محصولات شرکت ونوس شیشه در آزمایشگاه های اروپایی مورد آزمون قرار گرفته و سطح ایمنی هر محصول ارزیابی شده است، تا مشتریان بتوانند مطابق با نیازشان گزینه ای بهینه را انتخاب کنند.


دو جدول زیر نمایشگر سطح ایمنی هر یک از محصولات V-Guard و  V-Guard+i هستند:

 


 

مزایای ویژه

 

  • شیشه های V-Guard و  V-Guard+i جایگزین و مکمل خوبی برای سایر روش های ایمن سازی ساختمان نظیر حفاظ و نرده هستند. با استفاده از این شیشه ها می توان هم از وجود سطوح بزرگ شفاف در نمای ساختمان و هم از ایمنی بسیار بالا بهره برد. شیشه های V-Guard مقاوم در برابر سرقت و شیشه های V-Guard+i مقاوم در برابر سرقت و گلوله محسوب می شوند.
  • با توجه به استفاده از طلق های PVB، PU و EVA در شیشه های V-Guard و  V-Guard+i، این شیشه ها عایق بسیار مناسب پرتوهای مخرب UV هستند به طوری که از عبور بیش از 99% پرتوهای UV جلوگیری می کنند.
  • شیشه های V-Guard و  V-Guard+i اصولا شیشه های ایمن در شرایط زلزله محسوب می شوند. در شرایط زلزله ممکن است این شیشه ها بشکنند، اما، پس از شکسته شدن در قاب پنجره باقی می مانند و آسیبی به ساکنین نمی زنند.
  • با توجه به ضخامت قابل توجه و لایه های طلقی که در شیشه های  V-Guard و V-Guard+i استفاده می شود،این شیشه ها عایق بسیار موثر صدا محسوب می شوند. نسبت به شیشه های تکجداره معمولی، شدت صدای عبوری از شیشه های V-Guard و  V-Guard+i  کمتر از یک سوم است.

 

Copyright © 2017 Venus Glass Co. All Rights Reserved