[ شبکه های اجتماعی ]

[ اطلاعات تماس ]

[مشخصات پروژه]

نام :مجتمع تجاری و فرهنگی چارسو
موقعیت  :
تهران ، تقاطع خیابان حافظ و جمهوری
تاریخ  : ۱۳۹۴

عملکرد : فرهنگی-تجاری
معمار :مهندسان معمار بن‌سار
نوع شیشه :V-systems,V-cool

مجتمع تجاري فرهنگي چارسو در زميني به مساحت ۵۵۷۴ مترمربع و با ۶۷۱۵۰ مترمربع زير بنا واقع در خيابان حافظ و جمهوري به عنوان يكي از حياتي‏ترين شريان هاي ا صلي مركز شهر، موقعيت پروژه را متمايز كرده است.  همچنين، پيش ‏بيني پاركينگ اين مجموعه با ظرفيت ۱۰۰۰ اتومبيل، يكي از مهم‏ترين معضلات مراجعه به مركز شهر را تسهيل مي نمايد.  مجتمع تجاري فرهنگي چارسو با بيش از ۳۳۲ واحد تجاري از طبقه زير زمين اول تا طبقه چهارم و با متراژ هاي متنوع به صورت نمايان در كنار ويدها شكل گرفته ‏اند.

اختصاص دادن طبقه پنجم به واحد‏هاي آماده ‏سازي و تحويل غذاهاي متنوع ايراني و بين‏المللي، و دسترسي به تراس اختصاصي در همين طبقه با ديد به شهر تهران از امكانات اين طبقه به شمار مي‏رود. وجود طبقه فودكورت نه تنها باعث جذب مخاطبين بلكه موجب عدم نياز به خروج مراجعين براي صرف غذا مي با شد كه اين امر در رونق كسب و كار مجموعه تاثيرگذار خواهد بود.

طبقه ششم با عملكردهاي متنوع زمينه‏اي را براي برپايي فعاليتهاي فرهنگي به انتخاب خود مردم امكان‏ پذير كرده است؛ براي مثال: سالن انتظار سينما و تئاتر، ديد و بازديد هنرمندان، استراحت رهگذران خيابان و آشنايي با وقايع روزمره فرهنگي، نمايشگاه عكس، سخنراني، سمينار، برگزاري جشنواره هاي داخلي و بين ‏المللي، رونمايي از كتاب، اجراي زنده موسيقي توسط نوازندگان خياباني و مواردي از اين قبيل كه با مرور زمان به تعداد آنها افزوده خواهد شد و در آخر مجموعه سينمايي مجتمع كه با پنج سالن سينما در طبقه هفتم پروژه واقع است و ميزبان جشنواره‏ هاي بين ‏المللي و داخلي خواهد بود.