[ شبکه های اجتماعی ]

[ اطلاعات تماس ]

circle - درباره ما
درباره شرکت

شیشه با اشکال و رنگهای گوناگون همراه دیرینه ماست و نقش آن به مثابه جزئی کلیدی در معماری مدرن، چشم گیر و غیر قابل انکار است.شیشه حافظ ما ، بخشنده نور، روشنایی و زیبایی است و ما در ونوس شیشه خود را وقف آن کرده ایم و با توجه به نیاز مشتریانمان ،  خلاقانه شیشه را فرآوری و عرضه می داریم.
شرکت ونوس شیشه در سال ۱۳۸۳ فعالیت خود را در زمینه طراحی و تولید پیشرفته ترین شیشه های ساختمانی و خودروئی آغاز نمود.این مجموعه در زمینی به وسعت ۸۰,۰۰۰ متر مربع و زیر بنای ۳۰,۰۰۰ متر مربع در شهرک صنعتی شمس آباد، کیلومتر ۳۵ جاده تهران – قم واقع شده است. بهره گیری از مدرن ترین ماشین آلات اروپائی و تیمی متخصص و توانا، ونوس شیشه را در زمره برترین تولید کنندگان شیشه های ساختمانی و خودرویی در ایران و منطقه خاورمیانه قرار داده است.
در صنعت شیشه های ساختمانی، شرکت ونوس شیشه پیشرو در بازار ایران جهت فرآوری شیشه های High Performance، مقاوم در برابر سرقت، زلزله، گلوله ، انفجار و شیشه های عایق صوتی و نیز معرفی و استفاده از استانداردهای جهانی به عنوان شاخص گزینش محصول است. علاوه بر این ونوس شیشه با معرفی سیستم های متنوع اتصال شیشه و فلز و نیز انواع شیشه های رنگی ، چاپدار طرح دار امکانات زیادی را جهت استفاده از شیشه در دکوراسیون داخلی و طراحی نما برای معماران به وجود آورده است.
مجموعۀ نوآوریها و تلاش های تیم کاری ونوس شیشه و تعهد بر کیفیت محصول و مشتری مداری، این شرکت تولیدی را به مجموعه ای خوشنام در میان مشتریان، پرآوازه در بازار ایران و مورد تایید سازمان های داوری کننده درحوزه کیفیت و صنعت شیشه ساختمانی بدل ساخته است.

محصولات ونوس شیشه :

- شیشه دو جداره موثر در کاهش مصرف انرژی V-Cool
- شیشه مقاوم در برابر سرقت و زلزله V-Guard
- شیشه مقاوم در برابر گلوله و ایمن در برابر انفجار +V-Guard
- شیشه چاپدار ، سند بلاست ، رنگی و جورجین V-Art
- شیشه هوشمند V-Smart
- شیشه ضد حریق V-Fire
- سازه های شیشه و فلز   V-Systems

شیشه های صدها پروژه بزرگ کشوری توسط ونوس شیشه تامین گردیده است که به پاره ای  از آنها می توان اشاره نمود :

برج میلاد/ پردیس سینما گالری ملت/ باغ کتاب تهران/ باغ موزه دفاع مقدس/ مرکز تحقیقات مخابرات ایران/ مجتمع قو الماس خاورمیانه/ سالن VIP فرودگاه امام خمینی سالن CIP فرودگاه امام خمینی/ فرودگاه امام خمینی ( ترمینال سلام)/ مجتمع تجاری اداری ارگ تجریش/ مجتمع تجاری اداری سانا/ مجتمع تجاری فرهنگی چارسو/ مجتمع تجاری اداری اطلس مال/ بیمارستان فوق تخصصی مغز و اعصاب پروفسور سمیعی/ بیمارستان آتیه 2/ ساختمان بورس اوراق بهادار ایران/ هتل ایرانمال / مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب / باغ موزه بانک مرکزی ایران / شعبه مرکزی بانک گردشگری/ شعبه مرکزی بانک پارسیان / شعبه مرکزی بانک خاورمیانه/ مجتمع تجاری مدرن الهیه/ برج جام بانک ملت/ هتل اسپیناس پالاز

شیشه‌های خودروئی به عنوان بخشی از بدنه و نمای خودرو دارای دو کارکرد اصلی هستند:

۱.تامین دید مناسب و ایمن از محیط پیرامونی خودرو برای سرنشینان
۲.تامین ایمنی سرنشینان خودرو هنگام بروز تصادفات و وقوع موارد پیش‌بینی‌نشده مانند برخورد اجسام خارجی به شیشه

تولید شیشه با شفافیت کافی و فاقد اعوجاج و عیوب اپتیکی یکی از چالش‌های فرآیندهای تولیدی شیشه خوردو می باشد. چرا که برای شکل دادن به شیشه، شیشه تخت باید تا دمای ۷۰۰ درجه سانتیگراد گرم شود. این کار همواره با ریسک ایجاد ایرادهای اپتیکی و اعوجاج غیراستاندارد همراه است. میزان ریسک به وجود آمدن این عیوب با میزان انحناء و پیچیدگی‌های فرم شیشه نسبت مستقیم دارد. لذا تولید شیشه های خودرو با فرم و شکل دقیق و شفافیت و کیفیت اپتیکی استاندارد چالشی است که فائق‌آمدن به آن مستلزم وجود دانش فنی بالا ، تجهیزات مدرن و کارآمد در حوزه تولید ، کیفیت و آزمایشگاه با وسایل و تجهیزات دقیق است.

ونوس شیشه با ۱۷ سال سابقه مستمر در صنعت شیشه و ساختمان

اعضا
محمدحسن نوروزی

محمدحسن نوروزی

[ مدیر عامل ]
اکرم عارفی

اکرم عارفی

[ عضو هیئت مدیره و مدیر فروش ]
بهرام نوروزی

بهرام نوروزی

[ مدیر توسعه سازمان ]
member unknown - درباره ما
member unknown - درباره ما